Tato reakce je mou soukromou aktivitou a takto bude zveřejněna na všech stránkách týkajících se FCV 1919.
Nesouhlasím totiž s některými reakcemi určitých diskuzí, a to nejenom těch internetových.
Reaguji proto, že mi není lhostejné fungování klubu a nechci se schovávat za anonymitu internetových diskuzí a diskuzi určitých uzavřených…

27.05.2012 18:34

FK Havířov - FC Vítkovice 1919 U 14    2 : 2 (2:0)

Branky: Smolín 2x

Sestava: Mareš, Sýkora - Vogt - Osswald - Chlopek, Ciesarik - Ševčík - Řezníček - Kalmus, Smolín, Mikoláš  Střídání: 36´ Ševčík - Kichner, 45´ Kalmus - Franek,

I. poločas byl herně vyrovnaný. Přesto jsme ho prohráli 2 : 0, kdy jsme si dali dvě vlastní branky.

II. poločas jsme byli jasně lepší, ale selhali jsme v…

27.05.2012 18:31

FCB Ostrava - FC Vítkovice 1919 U14   20 : 0 (8:0)

Sestava: Vogt , Hurník - Knot -Osswald - Chlopek, Kalmus -Ševčík - Řezníček - Sýkora, Smolín, Čepura Střídání: 15´ Hurník - Franek, 50´ Kalmus - Kichner, 40´ Řezníček - Mikoláš

Tento ročník Baníku  patří mezi špičku ČR. Naše oslabená sestava byla schopna soupeři odolávat pouze v 1. poločase. Přes vysokou prohru je potřeba vyzvednou výkon…