06.05.2012 19:29

Valašské Meziříčí - FCVítkovice 1919 U12  3:4 (2:0)

branky: Gregus 2x, Fajkus, Duda

sestava: Hruška, Sedláček, Křižák, Fajkus, Bican, Březný, Duda, Karásek, Adamčík, Praus (kap.), Antonín, Halamíček, Tóth, Moučka, Tomek, Berger, Grygar, Bereznanin, Gregus, Meca, Drapák.

Domácí na "mini" hřišťátku vstoupili do utkání velmi aktivně a hned na začátku utkání vedli 2:0, když nám krásně vymetli "pavučiny" našich obou branek! Naši kluci měli sice na obou polovinách více ze hry, ale nemohli jsme se střelecky prosadit. Ve druhém poločase byl obraz hry velmi podobný. My byli určitě daleko fotbalovější, ale ne a ne to tam spadnout. Když 15 min. před koncem Valmez zvýšil po ojedinělé  akci na 3:0, zdálo se být o výsledku rozhodnuto. Ale téměř vzápětí jsme se dočkali konečně i my, začali hrát vabank a vrhli vše do útoku. Podařilo se nám snížit, vyrovnat a v poslední minutě jsme strhli vítězství na svou stranu!!! Pro domácí to byla hodně hořká pilulka a my měli tentokrát opravdu pravé fotbalové štěstí! Kluky je třeba pochválit za to, že   to "nezabalili", hecovali se a věřili si do poslední minuty, že se dá výsledek otočit! tr.Zobnický Tomáš

Naposled upraveno: 06.05.2012 19:29