04.05.2012 21:54

Nový Jíčín- FC Vítkovice 1919 U19 4:3(2:3)

Branky: Zdobnický(13‘), Bilas(16‘), Augustýnek(21‘)

sestava: Klečka-Vujtík, Bilas,Kiai,Hlawiczka(45‘) Marec(45‘)-Penčák, Augustýnek, Čaja, Pifka - Zdobnický, Zulfijaj

Hráno na umělce za obrovského vedra.Úvod byl zcela v naší režii, prvních 25‘ nám vyšel podle našich představ.Přitlačili jsme soupeře na jejich polovině,drželi míč na kopačkách a vytvořili si několik brankových příležitostí.Vytěžili jsme z nich tři krásné góly a vedli 3:0.Soupeř snížil ve 27‘ z přímého kopu a ve 30‘ z brejku na 2:3.Do konce první půle se hra přelévala na obě strany a pokračovala i ve druhém poločase.V 60‘ však rozhodčí nepísknul faul na našeho stopera a bylo vyrovnáno.Chtěli jsme strhnout vítězství na svou stranu, bohužel žádná z našich šancí neskončila v síti.Paradoxně v 87‘ opět po neodpískaném faulu(obránce zůstal ležet po úderu loktem do hlavy)jsme inkasovali čtvrtý gól.Je to škoda, protože jsme si vítězství určitě zasloužili. trenér Jan Tóth

Naposled upraveno: 04.05.2012 21:58