29.04.2012 19:14

SIGMA OLOMOUC- FC VÍTKOVICE 1919 U15  2:0(1:0)

Sestava: HOFÍREK-NĚMEC,MATUŠKA,UHER,ZSIGRAI-SKÁLA,PŠCHOVIČ,DRULÁK,UHLÍK-NAVRÁTIL,STRZELEC

střídání: STRZELEC-HINČICA,NAVRÁTIL-CHARVÁT,SKÁLA-SÁBLÍK

Víme ,že jsme hráli z nejlepším týmem v soutěží a kluci makali do poslední minuty. Sami si dokázali svým přístupem, že je hratelný každý soupeř, i lídr Moravy.  trenér Salač Miroslav

Naposled upraveno: 29.04.2012 19:16
27.04.2012 22:31

TJ Heřmanice - FC Vítkovice U10A  0:25 (0:11)

sestava: Januš, Bůžek, Skřička, Zaremba, Marek, Štulík, Harušťák, Holek Pulchart, Mikoláš Barkov

Výsledek hovoří za vše,kluci spustili kanonádu,která se zastavila až s s konečným hvizdem vynikajícího rozhodčího Lumíra Bůžka. Dařila se nám kombinační hra, ale je třeba přiznat, že soupeř nebyl z nejtěžších a moc nás neprověřil. Přesto musím kluky…

26.04.2012 21:42

FC VÍTKOVICE 1919 U13 -  UNIČOV  16:6

5 x Bandy,2 x Bogoiu,2 x Ražný,2 x Ciesarík,2x Grygar,2 x Kichner,1 x Hajdušek.

Ve druhém zápase na domácím Městském stadionu se nám dařilo o něco více.Zvítězili jsme 16 :6 nad chlapci z Uničova. Utkání na obou polovinách mělo stejný průběh. Jedna sedma  se střelecky první poločas  prosadila a druhý se trápila.V poločase se úlohy vyměnily. Herně jsme…

Naposled upraveno: 26.04.2012 21:43