Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
14.05.2014 19:22
12.5.2014

U12

FC Baník Ostrava - MFK Vítkovice

14:6 pol. 5:3

branky : Hadaš, Gaži, Lazar, Novotný, Strakoš, Dedek
sestava : Vlosinský, Novotný, Bůžek, Strakoš, Skřička, Dokoupil, Gaži, Hon, Martaus, Galač, Hadaš, Kostelanský, Lazar, Adamčík, Palička, Dedek, Mikoláš, Magera, Zaremba, Kouřil, Hatoň, Štulík
 
Hodnocení trenéra: V prvním poločase jsme s Baníkem sehráli vcelku vyrovnanou partii a nic nenasvědčovalo tomu, že v utkání odejdeme poraženi rozdílem třídy! Na jedné polovině jsme vedli 2:0 a skóre mohlo být daleko vyšší, nebýt zahazování i těch nejvyloženějších šancí! Na druhé polovině přece jen Baník více "kousal"  a  škoda , že jsme domácím dovolili skórovat 3 krát zpoza "šestnáctky" . Do druhého dějství jsme nastoupili odhodláni se o výsledek poprat! Ještě 15 minut před koncem jsme prohrávali o jednu branku a vypadalo to na dramatický závěr. Ovšem to, co přišlo v poslední části utkání, nemá žádnou omluvu ani vysvětlení. Obdržet za 15 minut 8 branek je opravdu "silná káva". Kluci totálně zkolabovali, vytvářeli jednu hrubku za druhou a kalich hořkosti jsme si vypili až do dna! Těžko hledat tu pravou příčinu takového selhání, ale každý hráč včetně nás trenérů musí začít přemýšlet, kde  děláme chyby! Je zapotřebí zvednout hlavy a začít makat naplno a dokázat, že jsme nezapoměli hrát fotbal!!!
 tr. Zdobnický