Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
30.05.2014 19:12

28.5.2014

U12

SFC Opava - MFK Vítkovice

 7:5 (2:3)

Branky : Zaremba 2, Zdobnický, Gaži, Barkov
Sestava :- Hatoň, Bůžek, Novotný,Marek, Strakoš, Skřička, Kouřil, Gaži, Hon, Martaus, Zaremba, Hadaš, Kostelanský, Lazar, Adamčík, Palička, Dedek, Zdobnický, Magera, Dokoupil, Barkov
 
 
Hodnocení renéra: V Opavě jsme sehráli velmi vyrovnané utkání. Hlavně v prním poločase jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí, ale bohužel jsme je neproměnili. Opava hrála velmi dobře a šance se střídaly na obou stranách. Do 50. minuty jsme vedli rozdílem dvou branek (5:3).  Domácí snížili a pak přišel moment, který si dovolím napsat, že ovlivnil celkově zápas! Rozhodčí přehlédl více něž třiščtvrtě  metrový aut, naši kluci přestali hrát,  domácí se řítili ve třech na branku a vyrovnali. Tato branka nás doslova "vykolejila" a kluci cítili po právu křivdu! Opava zvýšila na 6.5, ale i přesto jsme bojovali dál. Posledních pět minut jsme hráli na 2 obránce a tři útočníky, ale vyústila z toho jen nastřelená tyčka Vaškem Dedkem. V poslední minutě Opava určila celkový výsledek. Tentokrát nevyhrál lepší tým, ale šťastnější!