Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
19.05.2013 20:21

11.5.2013

U18

Valašské Meziříčí - FC VÍTKOVICE 1919

2 : 5 (1:4)


Branky: 3x Slupka, Hendrych, Slupka

Sestava: Denis Černý, Armend Zulfijaj, Patrik Vaško, Holaň Dominik, Robin Kalay, Herák Antonín, Jakub Žíla, Hendrych Vojtěch, Filip Ondračka, Richard Němec, Radek Vítek, Daniel Janoško, Denis Urbančík, Jan Stupka, David Kříž
Hodnocení trenéra: Zápas se odehrál na téměř neregulérním terénu. Podmáčená umělá tráva zpočátku nabízela pouze odkopávanou, žádnou kombinační hru. Již v první minutě jsme nabídli soupeři nepovedenou malou domů brankovou příležitost, ale brankář Černý dokázal tuto příležitost zmařit. Od té doby jsme dokázali soupeře zatlačit před jeho branku a po několika minutách, po centru ze strany zahájil své gólové představení Vítek, který v 6. minutě pohotově vstřelil první gól. Další přidal o devět minut později, kdy zpoza šestnáctky dal další branku. Pak, ojedinělé akce soupeře, jsme soupeře faulovali uvnitř našeho pokutového území a nabídli tak snížení skóre. Nadále jsme však byli aktivnější, než domácí a po centru vypadl domácímu brankáři míč a Vítek dokončil hattrick. V závěru první půlky unikl soupeři Hendrych a zvýšil náš poločasový náskok. Ve druhé půli nasazení a tempo opadlo, soupeř dokázal sice využít minely v naší obraně a snížil, ale o výsledku bylo již rozhodnuto. Nakonec v závěru po úniku a samostatné akci vstřelil gól střídající Stupka. Utkání jsme vyhráli zaslouženě a nebýt špatného terénu mohlo být vítězství ještě vyšší.