FC VÍTKOVICE 1919- TJ UNIE HLUBINA

13 : 5 (5:4)

Branky:3x Grygar, 3x Dedek, 2x Novotný, 2x Kostelanský, 2x Konupčík, Kouřil

Sestava: Hatoň (03) -6,5, Galač -8, Mikoláš - 6, Kostelanský - 8,5, Kouřil - 7, Sedlák - 7, Konupčík - 6,5, Strakoš - 7, Grygar (03) -8,5, Dedek (03) -8,5, Novotný (03) -8,5

Hodnocení trenéra Mayera : Tento zápas ukázal dvě strany fotbalu z naší strany. Soupeř přijel pouze v 6 lidech tak to vypadalo, že musíme Hlubinu jednoznačně přejet. Ovšem chyba lávky první poločas jsme soupeře velice podcenili a soupeř to dokázal trestat, i když jsme první gól dali my. Poté zase bohorovnost našich hráčů vedla k tomu, že jsme za chvíli prohrávali. První poločas se to střídal nahoru dolů, ale nakonec jsmejej vyhráli  5:4, kdy Jakub Konupčík  trefil rozdílovou branku (i když trenéři hlubiny tvrdili, že to bylo 5:5). Dobře my jim teda nechali remízu po poločase. Jednoznačně musím pochválit z našeho týmu za první poločas kluky z 03 jmenovitě Grygara, Novotného, Dedka, kteří ukázali našim klukům, co znamená důraz do míče.  Na druhou stranu si jako trenér myslím, že by to mělo být obráceně. V našem týmu si za  první poločas s těmito kluky nezadal pouze Filip Kostelanský, který důrazný jezdil po celém hřišti a nic nevypustil. Naopak koho výkon v prvním poločase se mi opravdu nelíbil, byl opět Jakub Konupčík. Jinak se ostatní kluci snažili, uhráli si svůj standart, ale nebylo tam nic navíc.

Ovšem, pokud se podíváme na druhý poločas, to už bylo jiné kafe  a nasázeli jsme soupeři 8 gólů a pustili jej možná 4x na naši půlku. Druhý poločas šel Filip Kostelanský do obrany a naše hra se podstatně zlepšila a důraz u všech šel o 100% nahoru. U jednoho hráče a tím je Jakub Konupčíka bych dokonce řekl o 1000%. Hra v druhém poločase z naši strany byla paráda kluci se uklidnili a začali hrát celoplošný  fotbal  narážečky ,přenášení, centry, míč přes šířku hřiště, nádherné kombinace a soupeř jenom koukal a čekal odkud zase dostane gól.

Naposled upraveno: 16.05.2013 14:09