Branky: Ondračka, Wilk

ŽK: Blucha

Sestava: Denis Černý, Patrik Vaško, Dominik Holaň, Tomáš Wilk. Antonín Herák, Jan Stupka, Adam Blucha, Dominik Frydrych, Richard Němec, Filip Ondračka, Radek Vítek
Robin Kalay, Vojtěch Hendrych, Roman Trojan, Radim Hlavatý

Hodnocení trenéra: Utkání mužstev, které sousedily v tabulce bylo vyrovnané. V první půli hráči plnili taktické pokyny a projevilo se to na vedení o dvě branky, když v 9. minutě po centru ze strany, skóroval hlavou Ondračka a ve 25. minutě, po velmi zdařilém presinku soupeře vybojoval míč Wilk a po samostatné akci zvýšil na 2:0. Dále v první půli měl opět velikou šanci Wilk, který si sám vybojoval míč před vlastní šestnáctkou a po sóle přes tři čtvrtiny hřiště se dostal až před brankáře hostů, který dokázal pěkným zákrokem míč vytlačit mimo branku. Těsně před koncem první půle, ve 43. minutě, jsme po rohu soupeře nedůrazně vyhlavičkovali míč mimo šestnáctku a následovalo ještě pomalejší a nedůraznější vyražení proti soupeři, který na nic nečekal a velmi povedenou střelou z 18-ti metrů vsítil branku. Ve druhé půli jsme již nebyli dominantní na hřišti a byl to opět soupeř, který po jedné z našich nedorozumění v obraně dokázal vyrovnat na konečných 2:2.

Naposled upraveno: 19.05.2013 20:17