27:4 (11:4)

Branky: 2xBurkert,1xBenko,Tomek
Sestavy: Fajkus-Hrabec, Karásek, Georgiovský-Moučka, Praus,Drapák-Gregus střídali:Duda, Křižák
Škuta-Hrubý,Danyi,Bican-Benko,Pilch,Kunz-Burkert střídali:Ulman,Tomek

Hodnocení trenéra J. Daniše: Poměřili jsme síly z jedním z nejlepších týmů této věkové kategorie v republice a to s domácí Sigmou Olomouc. Chtěli jsme se soupeřem hrát otevřený fotbal, abychom si ověřili opravdu naše kvality. Bohužel nám domácí uštědřili pořadný políček.

Opět jsme zaspali úvod utkání a v páté minutě prohrávali už  4:0. Za tohoto stavu se naše druhá sestava herně zvedla a dokázala do poločasu vstřelit tři branky a i herně byla poměrně vyrovnaným soupeřem. Zato první sestava branky soupeři doslova darovala až neskutečným množstvím chyb v obraně. Poločas skončil 11:3 pro domácí. Ve druhé části utkání se opakoval obraz prvního poločasu a taky pro to jsme si odvezli domů pořádný debakl. Bohužel jsme i dnes nedokázali lépe naložit s vypracovanými šancemi v čemž byl velký rozdíl oproti domácím, kteří byli v zakončení takřka sto procentní.

Musíme jednoznačně uznat kvality Sigmy i když výsledek není pravým vyjádřením poměru sil na hřišti.

Přes všechny tyto negativní věci jsme i my předvedli poměrně vysokou kvalitu v útočné fázi, zato v obrané fázi byl soupeř o třídu lepší než my. Jasně bylo vidět, že někteří borci našeho týmu prostě kvalit soupeře nedosahují, bohužel taková je realita a musíme ji příjmout. Jistě že jsme mohli uhrát přijatelnější výsledek, ale to bychom se museli zaměřit jen na obranou složku hry a to není cesta, kterou jako trenér chcí jít. Prostě musíme pracovat dál a byt trpěliví, protože i přes velmi nepřiznivé skóre jsem viděl v naší hře pozitivní věci.

Z jednotlivců bych chtěl vyzdvihnout výkony naších hráčů Gregiho, Bureho a Drapyho, kteří svým výkonem zaujali i trenéry Sigmy.