13:9 (7:5)

Branky: Harušťák 6, Drobek, Psota, Šindler

Sestava: Volek-Kozelský, Sedláček, Pagáček, Drobek, Tvardzik, Harušťák, Puchalka, Lazecký, Oprchal,

Pokorný-Brančík, Brezovský, Slípek, Ražný, Stojan, Šindler, Psota, Fiala, Poloch, Krečmer.

Hodnocení trenéra: Po středečním velmi špatném výkonu v Karviné, jsme jeli na hřiště prvního mužstva tabulky s obavou, jak se kluci vyrovnají s tímto velmi kvalitním soupeřem a sami se sebou. Kdo viděl kluky hrát v Karviné a pak v Olomouci, musel si myslet, že jsme do Olomouce přivezli nové mužstvo. Začátek zápasu se nám sice nepovedl a po 5-ti minutách jsme prohrávali o tři branky. Jakoby to kluky probudilo a zejména první mužstvo začalo soupeře přehrávat. Kluci nasázeli do poločasu pět krásných branek a mohlo jich být i víc. Škoda jen, že hráči na druhém hřišti zaspali začátek, neboť jsme nemuseli prohrát poločas o dvě branky. Druhý poločas byl z naší strany ještě kvalitnější a zhruba 12 minut před koncem byl stav 9-9. Kluci se doslova rvali o každý míč a to na obou hřištích. Bohužel jsme inkasovali dvě nešťastné branky, kterým pomohl mokrý terén a nepozornost našich brankářů. Jinak ale oba zachytali spolehlivě a Filip Volek chytil v prvním poločase pokutový kop. Nemám ve zvyku si stěžovat na rozhodčí, ale minimálně ve třech případech nás okradli o pokutový kop a měli značně jiný metr na posuzování faulů! Přesto musím kluky za předvedený výkon pochválit a rozhodně byli domácím vyrovnaným soupeřem. Škoda jen, že stále nemůžeme hrát v nejsilnějším složení, neboť nám stále chybí čtyři kvalitní hráči, včetně brankáře Netoličky.