Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
15.05.2013 22:17

15.5.2013

U11

MFK OKD Karviná -FC Vítkovice 1919 
8:6 (2:2, 3:2, 3:2)

Branky: Skřička, Zaremba, Valoch - vlastní, Zdobnický, Marek, Adamčík

Sestava: Bůžek (7), Palička (7), Skřička (6), Dokoupil (5), Zaremba (4), Marek (6), Hon (8), Adamčík (6), Zdobnický (7), Gula (7)

Hodnocení trenéra: Dnes se setkali týmy s různým herním stylem. Zatímco domácí vsadili na kombinační hru aktivní rozehrávkou, my jsme vsadili na bojovnost s rychlým přechodem do útoku. Utkání nabídlo, spoustu zajímavých momentů a bylo patrné, že pokud jsme nechali soupeře hrát jeho hru, inkasovali jsme zcela zbytečné góly a to především v našich tzv. hluchých místech, které jsme měli bohužel v každé třetině. Ovšem na druhou stranu, pokud jsme hráli v pohybu s aktivní prací útočníků i dozadu, dokázali jsme dostat soupeře pod pořádný tlak a za tuto náročnou variantu hry, jsme byli odměněni góly zase my. Myslím, že pokud bych zápas hodnotil pouze z hlediska branek, pak náš poměr neproměněných, jasně převyšuje góly vstřelené. Na koncovce je třeba zapracovat, protože spoustu situací řešíme stylem, zavřu oči a bum, místo krátké kličky do stravy a placírkou podél brankáře.

Zápas se mi líbil i když konečný výsledek vyzněl v náš neprospěch, nejsem smutný. Naopak! Opět se ukázalo, že trenéry nastolená cesta vede správným směrem a hráči s nimi dnes měli pořádný kus cesty společné.

Pochvala 1: Dnes jsem si na pochvalu za předvedený výkon vybral jednoznačně Filipa Adamčíka. Takto nějak by měl pracovat útočník. Nahoru, a při ztrátě míče až do obrany a zase nahoru. Za svou poctivou práci a snahu se odměnil i krásným gólem.

Pochvala 2: Už asi doopravdy bude teplé počasí, protože se začínají na hřišti probouzet i medvědi a tak druhý adept na pochvalu je Lukáš Hon. Pomalu jej zase začínám poznávat a při dnešní práci ve středové řadě byl hodně vidět a já jen dodám – NO KONEČNĚ!!!

Naposled upraveno: 15.05.2013 22:18