Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
12.05.2013 09:47

11.5.2013

U11

Turnaj ve Smilovicích - 4.místo

tabulka.jpg

Sestava: Bůžek, Dokoupil, Strakoš, Hon, Marek, Martaus, Gula, Zdobnický, Palička, Zaremba, Kostelanský, trenér Tomáš Zdobnický

Nejlepší brankář turnaje -  Viktor Bůžek (FC Vítkovice 1919)

Hodnocení trenéra T. Zdobnického:  Turnaj ve Smilovicích proběhl opravdu v "bojových podmínkách", kdy po celý den vydatně pršelo. Kluci podávali bojovné výkony, ale přesto si dovolím jednu připomínku. Bez pohybu na hřišti to opravdu nejde!!! V podstatě jsme sehráli všechny zápasy vyrovnaně a s nasazením, jen Žilina byla úplně jiný level! Přesto jsme s ní do poloviny zápasu drželi vyrovnaný krok a dokonce jsme chvíli vedli a "zazdili" dvě tutovky! Ale sportovně musíme přiznat, že nás Žilina ve všem přehrávala a my se můžeme od takových soupeřů jen učit! Škoda nepozornosti a ospalého začátku s Frýdkem, kde jsme v celku zbytečně, ale nakonec zaslouženě prohráli 2:0. Nemůžu klukům upřít snahu a bojovnost (až na vy jímky), ale je třeba si koncentraci a nasazení do jakéhokoli zápasu držet po celou dobu! Naše "ospalé" začátky a chvilkové  výpadky v důrazu nás potom stojí spousta vynaložené energie navíc!

Naposled upraveno: 12.05.2013 09:51