4:6(1:3)

Branky: Pilch,Kunz,Moučka,Prau
Sestavy: Fajkus-Hrabec,Karásek,Georgiovský-Duda,Praus,Drapák-Gregus Střídali:Moučka,Křižák,Bereznanin
Sleczka-Hrubý,Danyi,Bican-Benko,Pilch,Kunz-Burkert Střídali:Ulman,Stoklasa
Hodnocení trenéra: První květnovou sobotu 4.5.2013 jsme sehráli domácí mistrovské utkání s týmem Třince.
Myslel jsem si že dnes to bude vyrovnaný zápas, ale tato moje prognóza platila jen prvních pět minut.
Znova jsme zaspali úvod a už v první minutě jsme prohrávali 2:0. Ovšem od zmiňované páté minuty byla na hřišti vidět ofenzivní smršť v podání našich borců. Soupeře jsme po zbytek zápasu doslova přišpendlili na jejich obranou polovinu a hráči soupeře nám už hrozili pouze z brejků. K naší smůle byli v těchto situacích velmi ůspěšní. Za to my jsme opět pohořeli i v těch nejvyloženějších brankových situacích a nedokázali proměnit ani tolik šancích jako v předešlém utkání v Přerově. Několik naších střel skončilo na tyčích nebo břevnech branek soupeře. Ale co se týče hry předváděli jsme v poli opravdu vynikajicí, excelentní výkon.Na tom to jsme se shodli všichni tři trenéři.
Spoustů situaci borci řešili takovým stylem, že jsem se nestačil divit, kde na ty nápady chodí. Akce na jeden dotek, individuální průniky,měnění postu během hry, zajišťování se v situacích, kdy naší obránci útočili a to vše bez toho, abychom jim my trenéři zasahovali do hry. Jedinou vadou na naší hře bylo už vzpomínané zakončení.Ať chceme nebo ne musíme uznat že fotbal se hraje na branky a ne na krásu,těch dal soupeř dnes více než my a proto si odváží tři body.Bohužel i v této kategorii povyšují někteří lidé výsledek a body nad předváděnou hrou,která by měla být hlavním měřítkem výkonnosti tak mladých hráčů. Proto pro nás trenéry byli dnes naší borci VÍTĚZOVÉ. Jen doufám, že budeme schopní dnešní výkon zopakovat i ve zbývajících utkáních. Dovolím si totiž tvrdit, že to byl náš nejlepší výkon v sezoně.