Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
08.05.2013 21:02

8.5.2013

U13

MFK OKD Karviná - FC Vítkovice 1919
5:4 (3:2)

Branky: 3x Gregus,1x Moučka

Sestavy: Fajkus-Hrabec,Karásek,Georgiovský-Moučka,Praus,Drapák-GregusStřídali: Berznanin,Ulman,Duda

Sleczka-Hrubý, Danyi, Bican-Benko, Pilch,Kunz-Burkert Střídali: Křižák,Stoklasa, Škuta

Hodnocení zápasu: Dnešní utkání zhodnotím poněkud v kratší formě než předešlá, protože bych se musel opakovat.
Opět nám nevyšel vstup do utkání.První branku jsme totiž inkasovali znova už v první minutě a ve čtvrté byl stav již 0:2 z našeho pohledu.
První sestava dokázala beze zbytku navázat na utkání s Třincem a soupeře v poli jednoznačně přehrávala.Jen ta koncovka nám stále nevychází podle naších představ.Ovšem druhá sestava první poločas trestuhodně promrhala a zaslouženě prohrála 0:3.Ve druhém i přes značné zlepšení už toto manko nedokázala vymazat a i proto jsme celkově prohráli.
Tak že závěrem,z první sestavy chválím všechny borce za vynikající výkon a druhou sestavu jen za druhý poločas.Důležitým momentem bylo také to že domácí svou penaltu proměnili za to my nikoliv.
Vyzdvihnu výkony Gregina autora tří našich branek,Fajkyho za perfektní výkon v brance a Moučise,který i přes to že neproměnil penaltu hrál celý zápas výborně.Moučis nic si z toho nedělej příště budeš kopat zase a budeš určitě úspěšný já ti věřím. Naopak mne svým výkonem trochu zklamali Deny,Hrubajz a Bici borci příště musíte přidat.
Trenér Daniš

Naposled upraveno: 08.05.2013 21:04