1:1 (1:0)

ŽK: Vítek
Branky: Hruška
Sestava: Černý Denis, Kalay Robin, Vaško Patrik, Holaň Dominik, Frydrych Dominik, Herák Antonín, Vítek Radek, Klemiš Michael, Grote George, Homolka Tomáš, Hruška Jozef, Stupka Jan, Žíla Jakub, Richtár Miroslav, Zulfijaj Armend, Hendrych Vojtěch, Hlavatý Radim
Hodnocení trenéra: Velmi vyrovnané utkání, které charakterizovala především velká bojovnost obou soupeřů, snaha vycházet ze zabezpečené obrany. Po počátečním oťukávání soupeřů jsme při jednom z rychlým protiútoků a centru ze strany nedokázali Hruškou využít jedinou šanci prvního poločasu. Chvíli poté nás soupeř, po naší drobné chybě v obraně dokázal potrestat střelou z hranice pokutového území. Ke konci poločasu jsme ještě měli smůlu, když brankář soupeře dokázal vytlačit na tyč velmi pěknou střelu Homolky z 25-ti metrů. Ve druhé půli jsme dokázali ubránit počáteční tlak soupeře a od 55. minuty jsme začali mít více ze hry. Výsledkem byla velmi pěkná, rychlá akce z vlastní poloviny hřiště, kdy se prosadil po velmi odvážném a důrazném osobním souboji Vítek a pak ještě navíc krásně uvolnil Hrušku, který v 60. minutě dokázal vyrovnat na konečných 1:1. Zbytek utkání se nesl v duchu hry "nahoru-dolů", kdy každý ze soupeřů chtěl rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Ani jedno z mužstev nenašlo ve svém středu střelce, který by utkání rozhodl. A když už se tak stalo, byli jsme po střele Zulfijaje, v poslední minutě, nakonec zklamaní, jelikož byl odmáván a odpískán ofsajd. Musím, po tomto utkání, své hráče pochválit za nasazení a snahu otočit zápas po nepříznivém začátku zápasu.

Naposled upraveno: 29.04.2013 18:29