Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
29.04.2013 18:32

24.4.1013

U18

Slavia Opava -  FC Vítkovice 1919

1:1 (0:1)

ŽK: Vítek

Branky: Zulfijaj

Sestava:Černý Denis, Richtár Miroslav, Vaško Patrik, Holaň Dominik, Frydrych Dominik, Herák Antonín, Vítek Radek, Žíla Jakub, Grote George, Homolka Tomáš, Zulfijaj Armend, Urbančík Denis, Kalay Robin, Janoško Daniel, Němec Richard, Hendrych Vojtěch, Hlavatý Radim

Hodnocení trenéra: Utkání se odehrávalo za naší obrovské převahy. Soupeře jsme dokázali přehrát ve všech směrech. Bohužel nás v tomto utkání těžce zradila koncovka. Hráči se doslova předháněli v zahazování gólových šancí. Branku jsme vstřelili v 37. minutě, kdy po zisku míče na naší polovině hřiště, velmi rychlým přechodem a následnou přihrávkou vybídl záložník Grote útočníka Zulfijaje do situace, kdy postupoval sám na brankáře soupeře a dokázal jej prostřelil. K naší smůle, při dalších, podobných situacích, již úspěšný nebyl. Soupeř vyrovnal v 75. minutě, kdy došlo k tečování soupeřovy střely ze střední vzdálenosti, a tím ke změně směru letu míče, do protipohybu našeho brankáře. Hráče chválím za snahu i herní projev, ale scházel jim klid v koncovce.