Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
29.04.2013 18:35

27.4.1013

U18

Dolní Benešov -  FC Vítkovice 1919

1:1 (0:1)

 

Branky: Vítek

Sestava:Černý Denis, Kalay Robin, Richtár Miroslav, Holaň Dominik, Frydrych Dominik, Herák Antonín, Vítek Radek, Žíla Jakub, Grote George, Homolka Tomáš, Zulfijaj Armend, Urbančík Denis, Ondračka Filip, Janoško Daniel, Němec Richard, Hendrych Vojtěch, Kříž David

Hodnocení trenéra: Utkání se odehrálo na hřišti v Zábřehu u Dolního Benešova. Do utkání jsme vstoupili bezvadně, po úvodním tlaku jsme získali rohový kop. Jeho zahrání se ujal Zulfijaj a jeho povedený kop našel hlavu Vítka, který krásně otevřel skóre utkání. Většinu první půlky jsme měli hru pod kontrolou, i když nám, na rozdíl od minulých utkání, scházela přesnost ve středu hřiště a s tím přicházeli i ztráty, které jsme museli kompenzovat zvýšeným úsilím, při získávání míče zpět. Soupeře jsme však v průběhu první poloviny utkání do šancí nepustili, s výjimkou standardních situací, které jsme soupeřům, při zmiňovaných ztrátách míče, sami nabídli. Ve druhém poločase se soupeř zlepšil, přidal na důrazu a pohybu a z toho pramenily jeho šance, které přicházely zejména po rohových kopech, nebo dlouhých autových vhazováních, kdy jsme byli přehráváni v osobních soubojích. Po jednom z nich, jsme po nedůrazném odvrácení dlouhého nákopu do pokutového území a následném zmatku před brankou, inkasovali. Ve zbytku utkání jsme se snažili dát branku jak z rychlého přechodu z obrany, tak ze standardních situacích, tak i z velmi povedených střel ze střední vzdálenosti, kdy byli aktivní zejména Žíla, Zulfijaj a Vítek, ale soupeřův brankář podal zcela perfektní výkon. Příjemným převapením po utkáních v Opavě a v Doním Benešově jsou pro mne výkony mladších dorostenců Janoška a Urbančíka, kteří dostali šanci se v zápasech ukázat.