Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
02.05.2013 23:03

1.5.2013

U13

1.FC Viktoria Přerov-FC Vítkovice 1919

 5:13(2:6)

branky:4x Burkert,3x Pilch,2x Gregus,1xDuda,Kunz,Praus,Ulman

Sestava: Fajkus-Hrabec,Karásek,Georgiovský-Moučka,Praus,Ulman-Gregus střídali:Obrusník,Drapák,Bereznanin

Sleczka-Stoklasa,Hrubý,Bican-Benko,Pilch,Kunz-Burkert

Střídali:Křižák,Duda,Firáše

Hodnocení trenéra Daniše: Od úvodní minuty bylo zřejmé že dnes to žádný velký boj nebude a že půjde jen o to kolik vstřelíme soupeři branek.Již v úvodních minutách jsme měli několik velmi dobrých příležitostí,které jsme ovšem po hříchu nedokázali proměnit.Měli jsme viditelně více ze hry po celé utkání,soupeř nás zlobil jen z ojedinělých rychlých proti útoků.Dobře jsme kombinovali a využívali našich podstatně větších individuálních kvalit ovšem na konečném výsledku se to až tak neprojevilo.Konečný výsledek je pro našeho dnešního soupeře nakonec velmi přijatelný.

Už se budu opakovat,ale to co dnes naší borci dokázali zahodit je až neuvěřitelné.Přesto kluky za dnešní výkon chválim.A to zejména Bureho,který vstřelil 4 góly a Pilnika autora 3 branek.Ovšem nejlepším hráčem našeho týmu byl dnes Hrubajz.

V dalším zápase nás čeká Třinec,kterému máme co vracet. Doufám že se šancemi,které si určitě vytvoříme naložíme podstatně lépe než dnes.