Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
21.04.2014 21:31

18. a 19. 4 2014

U13  "vydrancovala Maďarsko"

pátek 18.4.2014

2. místo na 15.ročníku o Pohár starosty obce Isaszegi

( 17km od Budapešti )

Branky: 4x Harušťák, Šindler, Barkov

Sestava: Netolička-Urbanovský, Brezovský, Oprchal, Štulík, Twardzik, Drobek, Stoian, Harušťák, Sindler, Barkov, Hon, Brančík, Pažout, Slípek, Ražný.

Trenéři: Mgr. Radim Plaskura a Jaroslav Harušťák     

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář turnaje: Tomáš Netolička

Nejlepší střelec turnaje: Jaroslav  Harušťák

Hodnocení turnaje  trenérem: Našimi soupeři byli domácí fotbalisté Isaszegi SE, hráči akademie FC Budapešť a rumunská CFR Cluj. Turnaj se hrál v pěkném sportovním areálu domácího týmu, systémem každý s každým, 8+1 - 25min.kde branky stály na hranici velkého vápna. V prvním utkání jsme porazili CFR Cluj 1:0 brankou Marka Šindlera - mimochodem tento tým vyhrál v Maďarsku velký mezinárodní turnaj FUTURE CUP 2012. V dalším utkání jsme výhráli 5:0 nad domácím týmem, když 4x skóroval Jarda Harušťák a 1x Timi Barkov. V posledním utkání jsme nastoupili k utkání s FC Budapešť, bylo to poslední utkání turnaje a dosavadní výsledky celého turnaje znamenaly - výhra 1.místo a remíza 2. místo. Toto utkání bylo baštou pro všechny, kteří na místním hřišti utkání přihlíželi. Hrál se tempo fotbal nahoru dolů. Byly vidět krásné rychlé akce se zakončením. Individuální průniky - důrazné osobní souboje - narážečky - roztažení hry do stran - opravdu kvalitní hra s obou stran, kdy náš tým hnaný myšlenkou, že remíza nestačí se tlačil na soupeřovu polovinu přece jen více. Bohužel nádherné střele 3min před koncem od Jardy Harušťáka s 20m chyběl 1cm aby se míč od břevna odrazil za čáru a ne těsně před a jsme si jisti, že kluci by zápas už nepustili. V obou utkáních  dominovali také brankáři svých týmů a svou svatyni otevřít nechtěly.  S velkého závěrečného tlaku kdy jsme se tlačili na soupeřovu polovinu vabank a ve velkém počtu jsme v závěru inkasovali po individuální chybě smolnou branku - po obdržené brance kluci popadali smutkem na trávu, protože už moc času do konce nezbývalo a bylo skoro jasné, že už otočit zápas nestihneme. Po zápase byli všichni hráči pochváleni velkým potleskem domácího publika za výkon a předváděnou hru. Utkání bylo ozdobou turnaje. 

 

 sobota 19.4. 2014

1. místo na turnaji MINICUP 2014

Branky: 2x Harušťák, Stoian

Sestava: Netolička-Urbanovský, Brezovský, Oprchal, Štulík, Twardzik, Drobek, Stoian, Harušťák, Sindler, Barkov, Hon, Brančík, Pažout, Slípek, Ražný.

Trenéři: Mgr. Radim Plaskura a Jaroslav Harušťák     

individuální ocenění:

Nejlepší střelec turnaje: Jaroslav Harušťák

Hodnocení turnaje trenérem: Turnaj pořádala akademie FC Budapešť, hrálo se v Budapešti na krásném stadionu - jen bohužel na umělé trávě. Systém turnaje každý s každým, ale fotbal na celé hřiště 10+1, 20 min.  Našim prvním byl tým FC Videoton Szekesfehervár - v tomto utkání jsme navázali na páteční výkon. Fyzicky zdatného a fotbalově vyspělého soupeře jsme porazili 2:0, obě branky vsítil Jarda Harušťák. Ve druhém utkání jsme prohráli s FC Budapešť 1:0 - kde jsme v závěru utkání neproměnili pokutový kop. Ve třetím utkání jsme hráli se Slovanem Bratislava - utkání skončilo 0:0 - v tomto utkání nás výrazně podržel brankář Tomáš Netolička a dobře zahrála i defenziva, dopředu už to bylo horší - na fyzicky vyspělé hráče Slovanu jsme už moc sil neměli - kluky je ovšem třeba pochválit za nasazení - utkání bylo plné osobních soubojů, kde jsme nepropadali. V posledním utkání jsme opět hráli o vše - turnaj byl tak vyrovnaný, že prohra znamenala poslední místo, výhra reálnou šanci na 1.místo. Kluci šli za výhrou, ale překonat zónovou obranu CFR Cluj bylo pro naše hráče někdy pěkným problémem, ne a ne prostrčit kolmici - dát delší míč do náběhu za obranu. 10min. před koncem se podařila krásná střela Claudiovi Stoianovi z hranice velkého vápna do pravého horního rohu brány a zvítězili jsme 1:0.

Výsledky se sečetly a díky minitabulce a vzájemnému lepšímu utkání s Videotonem jsem turnaj vyhráli.  Individuální cenu získal za nejlepšího střelce Jarda Harušťák - stačily mu na ni jen 2 branky…)))  

Celkové hodnocení trenéra Plaskury: Musíme kluky opravdu pochválit, neboť jsme ve třech dnech odehráli mistrovský zápas v Hranicích a dva kvalitně obsazené turnaje. Věřím, že zkušenosti z těchto turnajů, pomohou klukům v dalším herním růstu a posílení sebevědomí.

A na závěr ještě jednou sestava, která se pod tento výrazný úspěch podepsala:

Netolička-Urbanovský, Brezovský, Oprchal, Štulík, Twardzik, Drobek, Stoian, Harušťák, Sindler, Barkov, Hon, Brančík, Pažout, Slípek, Ražný.

 

                                       

                                                                     

Naposled upraveno: 21.04.2014 21:37