Používáte prohlížeč, který není plně podporován. Je možné, že některé funkce nebudou zcela fungovat, ale klidně se tu rozhlédněte.

FC Vítkovice 1919

Oficiální stránky klubu

Fotbalový klub FC Vítkovice 1919

Menu
Tabulka
# Tým b.
1 Ročník 1994-93 (U19) 0
Detail aktuality
13.04.2014 13:25

12.4.2014

U12

MFK Vítkovice -  SK Uničov 11:6 (6:2)

Branky:3x Zaremba, 2xZdobnický, 2x Dedek, 2x Martaus, Lazar, Barkov

Sestavy:

První: Vlosinský, Novotný, Strakoš, Magera, Martaus, Adamčík, Dedek, Zdobnický, Kouřil, Dokoupil, Barkov

Druhá: Bůžek, Mikoláš, Skřička, Gaži, Hon, Galač, Konupčík, Marek, Lazar, Hadaš, Zaremba

Hodnocení trenéra: V utkání s Uničovem jsme chtěli odčinit minulý nepovedený zápas ve Frýdku Místku. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, což se také potvrdilo! Kluci svoji úlohy vcelku splnili, když zejména první sestava splnila naše očekávání do ní vložené a předváděla velmi dobrý, líbivý a především efektivní fotbal! I druhá sestava v prvním poločase odváděla svůj již tradiční spolehlivý výkon a vytvářela si i dostatek gólových šancí, bohužel jejich efektivita byla velmi nízká. Ve druhé půlce však začala zejména v zadních řadách "zmatkovat" a dovolila Uničovu zápas zdramatizovat! Celkově lze ale utkání zhodnotit velmi pozitivně!!! Kluci předvedli, že když chtějí, tak nás všechny  a především sami sebe dokážou fotbalem výborně bavit!

Bohužel, kopaná nepřináší jen krásné pocity z vítězství, či zklamání z prohry, ale také zranění. V dnešním zápase to bohužel potkalo i naše řady a to v podobě zlomené klíční kosti "Zdobajze". Všichni věříme, že úraz nebude mít další komplikace a přejeme mu brzké uzdravení, návrat do našich řad a pochopitelně i na hřiště! tr. Zdobnický Tomáš