U19       Líšeň - FC Vítkovice  4:2 (3:1)

Branky: 2x Hruška

ŽK: Augustýnek, Šimák

Sestava: Ognyanov, Wilk (75´Frydrych), Bilas, Vujtík, Hlawiczka (15´Trojan), Augustýnek, Blucha,Šimák, Gregor (45´Sládek), Zulfijaj (45´Legeza), Hruška, Stupks, Vajda

Hodnocení trenéra: První půli jsme začali dost ležérně. Už v 10 vteřině po rozehrávce stoper Bilas uklouznul a soupeř proměnil samostatný nájezd. V době, kdy jsme měli herně navrch, Zulfijaj svou zpětnou přihrávkou namazal soupeři k dvoubrankovému vedení, a v 38 minutě jsme dostali třetí gól z přímého kopu. V té době to s námi vypadalo špatně. Ale ve 41 minutě Hruška snížil a Gregorovi chybělo pár centimetrů ke vstřelení gólu.

Ve druhé půli jsme udělali dvě změny v sestavě a na hře se to projevilo. V 55 minutě opět Hruška snížil na rozdíl jednoho gólu, připravili jsme si ještě další vyložené šance, ale 2x Hruška, Legeza ani Vujtík své tutovky neproměnili. V závěru jsme otevřeli hru ve snaze alespoň vyrovnat, což se nám nepodařilo, naopak soupeř v 90 minutě z brejku zvýšil na konečných 4:2.

Fotbal se hraje na 90 minut a nám v první půli chybělo nasazení, srdíčko, vůle po vítězství a bojovnost. Naopak za druhý poločas jsme si minimálně bod zasloužili.  trenér Jan Tóth

Naposled upraveno: 07.10.2012 10:51