pondělí 1.10.2012 - Karty cup

U11 "A"       FCB U11A - FCV U11A    8:4 (4:1, 4:0, 0:3)

Branky: 2x Hlaváč, Dokoupil, Martaus

Sestava:Vlosinský(7), Bůžek (5), Dokoupil (5), Hlaváč (5), Hon (7), Marek (5), Martaus (7), Palička (6), Sedlák (5), Zdobnický (5)

Hodnocení trenéra: Koukl jsem se do výsledkové listiny z minulé sezony a zjistil jsem, že poslední vzájemný zápas s Baníkem skončil výsledkem 11:2 pro soupeře. Byl jsem hodně zvědavý, jak se kluci poperou o výsledek. Do utkání jsem nevstoupili až tak špatně, jak v minulých Karta Cup a ještě v 10. minutě to bylo 0:0. Baník měl uzemní převahu, ale i my jsme se dostali do šancí. Ovšem po první laciné brance nás domácí začali přehrávat a skóre začalo narůstat!  V duchu jsem si řekl, že k minulému výsledku nebude daleko :-(((.  Baník nás přehrával hlavně v důrazu a ke konci druhé části utkání jsme odcházeli i fyzicky. Do poslední třetiny jsem kluky nabádal, ať se ještě o výsledek poperou a zkusí jej zkorigovat do "přijatelné" podoby. Tady musím kluky pochválit, že to nevzdali a posledních dvacet minut vyhráli 3:0 !!! Baník vyhrál určitě zaslouženě, ale my jsme se přesvědčili, že když přidáme na důrazu, bojovnos  ti a plníme pokyny trenérů, tak se dá hrát s každým! Nejlepší hráči zápasu: "Vlosa" (ten si fakt zachytal :-)), "Hoňas" a "Eričan"! trenér Zdobnický Tomáš

Naposled upraveno: 07.10.2012 16:34