30.09.2012 21:29

29.9.2012 - 8.kolo

U15      MFK Karviná - FC Vítkovice 1919   3:2 (1:0)

Branky: Drozd, Drnovský,

Sestava:Matýsek-Šalamon,Brus,Kubala,Chlopek- Mistrik,Drnovský,Řezníček(67.Dostál),Hurník(35.Drozd)-Bakota(51.Ševčík),Čepura

Hodnocení trenéra: Do Karviné jsme odjížděli s respektem a velkou pokorou neboť jsme si vědomi kvality  soupeře.Přesto jsme chtěli ukázat, že to s náma nebude mít nikdo lehké.Trpělivost a kontaktní fotbal s maximální koncentrací a bojovností měl zaručit úspěch.Zápas jsme ovšem nezačali  dobře a ve 4.min. nás domácí potrestali po hrubé chybě Kubale.To nás nepoložilo ba naopak.Zbytek poločasu jsme odehráli odpovědně a ani my ani domácí se do velké šance nedostali.

Do druhé půle nastoupil Honza Drozd a hned po dvou minutách pobytu na hřišti dokázal hlavou po centru Mistrika vyrovnat na 1:1.Karviná trochu vypadla z tempa a hra se vyrovnala, i když byla Karviná fotbalovější.Hráli jsme na hranici vlastních schopností a hlavně srdcem.Domácím vyšli v zápase standartky, u kterých jsme trochu zaspali. V 45. min. jsme lacině inkasovali po rohu hlavou, kdy jsme nadvakrát nedokázali míč odvrátit do bezpečí. V 51. min. šel do hry Honza Ševčík a po jeho idividuální akci , kdy se hezky uvolnil , přihrál Mistrikovi, ten posunul Drnovskému , který krásnou střelou k zadní tyči vyrovnal na 2:2. Domácí zvýšili tlak,ale nedokázali se dostat do vyložené šance.Když už to vypadalo na spravedlivou remízu, zahrávali domácí v 68.min.rohový kop a tak jako v 45.min.jsme inkasovali hlavou na 3:2 .

I přes prohru jsme předvedli slušný výkon a nemáme se za co stydět. Kluky tentokrát musím obzvlášť pochválit.Kapitánem byl v zápase Michal Drnovský a svým kvalitním výkonem mne hodně překvapil. Ovšem dneska nebyl na hřišti nikdo, kdo by nezaslouží pochvalu.Fotbal je o chybách i těch jsme bohužel dneska udělali více my a proto jsme prohráli. Trenér Ladislav Trávník